Asystent/ka w dziale personalnym z j. angielskim - praca w Płocku

Tecnicas Reunidas S.A. Oddział w Polsce

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- koordynowanie i monitorowanie procesu zakwaterowania (samodzielne wyszukiwanie mieszkań, kontakt z agencjami nieruchomości, sporządzanie umów najmu i aneksów, współpraca z działem finansowym w kwestii płatności kaucji i czynszów)

- organizowanie podróży obcokrajowców (mobilizacja, podróże w ramach tzw. home leave i demobilizacja)

- wsparcie działu HR we wszelkich kwestiach związanych z pobytem obcokrajowców w Polsce oraz w pracach bieżących

Wymagania

znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

wielozadaniowość

praktyczna znajomość pakietu MS Office

łatwość komunikacji oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

Prezentacja firmy

Técnicas Reunidas is an international general contractor engaging... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie