Asystent/ka - Recepcjonistka

INDATA Solutions

03-244 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• obsługa recepcji - łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości;
• obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej (archiwizowanie dokumentów);
• dekretacja dokumentów księgowych;
• zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych;
• wsparcie administracyjne zespołu (przygotowywanie dokumentów);
• koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie;
• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego (w ramach pracy działu);
• dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania
• dyspozycyjność w godzinach pracy biura, między 8:30 a 17:00;
• biegła obsługa komputera;
• status studenta;
• zapał i chęć do pracy;
• komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania;
• umiejętność sumiennej i odpowiedzialnej realizacji zadań;
• dobra organizacja pracy;
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
półtorej roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat