Opis stanowiska pracy

Solpharm Sp. z o.o. Działamy na polskim rynku już od ponad 15 lat, ale wciąż czujemy się młodzi. Mamy duże doświadczenie w branży farmaceutycznej i stale się rozwijamy. Nasze specjalności to dermatologia, pediatria i medycyna rodzinna.

Jeśli szukasz stabilnej pracy na wiele lat, jesteś osobą samodzielną, zaradną i jednocześnie kreatywną, kultura osobista jest dla Ciebie ważna, a przy tym masz zmysł estetyczny i pozytywne nastawienie do świata, zapraszamy Cię do aplikowania do Zespołu Solpharm!

Szukamy odpowiedzialnej, komunikatywnej i uśmiechniętej osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA MARKETINGU

Miejsce pracy: Marki, k. Warszawy

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego wyższego – mile widziane osoby jeszcze w trakcie studiów i bez doświadczenia,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • sprawnej obsługi komputera w środowisku Windows oraz praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności i zdolności organizacyjnych,
  • rzetelności, terminowości i dbałości o szczegóły,
  • komunikatywności i wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole oraz koordynacji kilku projektów jednocześnie,
  • gotowości do dalszej nauki i rozwoju.

Do Twoich obowiązków będą należały m. in.:

  • prowadzenie dokumentacji marketingowej,
  • sporządzanie pism, raportów oraz prezentacji,
  • zbieranie ofert i koordynacja zamówień materiałów marketingowych,
  • tłumaczenia na potrzeby działu marketingu,
  • kontrola i aktualizacja stron internetowych,
  • monitorowanie konkurencji i jej działań,
  • organizacja konferencji i spotkań,
  • wsparcie działu sprzedaży przy organizacji działań promocyjnych,
  • współpraca z innymi działami w zakresie marketingu,
  • drobne prace biurowe,
  • inne zadania zlecone przez przełożonych, zgodne z kwalifikacjami i zajmowanym stanowiskiem.

Oferujemy pracę w otwartym, energicznym Zespole:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pierwsza umowa na czas określony, docelowo - umowa na czas nieokreślony,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną,
  • pakiet sportowy,
  • stabilne zatrudnienie.

Jeśli nasze ogłoszenie Cię zainteresowało, wyślij do nas dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny.

Możesz zrobić to, klikając w znajdujący Cię poniżej przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Solpharm Sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku farmaceutyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa