Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Asystent/ka księgowej

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym również usługi audytorskie. W zakres wykonywanych usług naszej firmy wchodzi przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek, działalności gospodarczych oraz podmiotów z sektora finansowego, jak również czynności rewizji finansowej (badania sprawozdań finansowych).

Opis stanowiska - podstawowy zakres obowiązków:

- Pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego

- Pomoc w prowadzeniu KPIR działalności gospodarczych

- Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

- Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT

- Inne czynności w zakresie obsługi księgowej

Oferujemy:

- Pracę w niewielkiej firmie, w przyjaznej atmosferze

- Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków

- Możliwość nauki oraz rozwoju i stabilne zatrudnienie

- Możliwość uczestnictwa w pracach zespołu audytorskiego poza podstawowym zakresem obowiązków

- Możliwość odbywania praktyki i aplikacji na Biegłego Rewidenta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy również o wskazanie kwoty netto oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wymagania

- Wykształcenie w zakresie rachunkowości lub w trakcie nauki

- Podstawowa znajomość ustawy i zasad rachunkowości

- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office

- Znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientem)

- Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, chęć nauki

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną firmą outsourcingową świadczącą usługi księgo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa