Asystent/-ka (k/m) działu ekspansji/ wynajmu (k/m)

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Prace administracyjne
  • Obsługa telefonu oraz poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Pisanie, skanowanie i archiwizacja danych
  • Pozyskiwanie informacji w internecie
  • Przygotowywanie analiz i prowaddzenie statystyk
  • Przygotowywanie narad, aktualizacja protokołów

Wymagania

Twój profil:

  • Ukończone studia w zakresie zarządzania lub podobne
  • Umiejętność szybkiego pisania
  • Talent organizacyjny, niezawodność i dokładność przy opracowywaniu danych
  • Dobra znajomość MS Office Software, w szczególności Excela i Worda
  • Co najmniej dobra znajomość j. niemieckiego oraz znajomość j. angielskiego

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem,... kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja / Sekretariat