Asystent/ka Działu Sprzedaży

Simplic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Simplic to zespół specjalistów z doświadczeniem w branży energetycznej. Firma to ludzie, a naszą tworzą wyjątkowi! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka Działu Sprzedaży.

FOTOWOLTAIKA to SUPER sprawa!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja za umówione spotkania
  • Służbowy laptop i telefon
  • Szkolenia wdrożeniowe + bieżące wsparcie
  • Miłą atmosferę pracy
  • Przyjazne biuro w dobrej lokalizacji i pyszną kawę

Zadania na stanowisku:

  • Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych (fotowoltaika, energia)
  • Planowanie kalendarza spotkań
  • Tworzenie i obsługa bazy danych
  • Obsługa systemu CRM
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w obsłudze klienta (oferty, emaile)

Tematyką pracy na tym stanowisku jest wyszukiwanie klientów i umawianie spotkań dla naszych Przedstawicieli Handlowych. Głównym zadaniem jest zainteresowanie klienta kwestią paneli słonecznych do produkcji ekologicznej energii ze słońca, co niesie szereg korzyści na wiele lat.

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty
  • Lubisz rozmawiać przez telefon
  • Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania
  • Chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać

Jeśli lubisz wyzwania i kontakt z ludźmi, to może właśnie na Ciebie czekamy? Nie wahaj się - aplikuj!

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz lub na adres: rekrutacja[at]simplic. pl z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Działu Sprzedaży, ogłoszonego 13.07. 2018 r. i prowadzonego przez firmę Simplic sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą działalnością usługową i dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta