Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

◾Wsparcie bieżącej pracy działu księgowości
◾Wprowadzanie danych do systemu księgowego
◾Wystawianie faktur
◾Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
◾Czynności biurowe

Oferujemy:

◾Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
◾Dla studentów możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie oraz możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy
◾Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
◾Przyjazną atmosferę w pracy
◾Pakiet medyczny

Osoby zainteresowany w/w stanowiskiem oraz spełniające oczekiwania, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Wymagania

Wymagania:
◾Wykształcenie wyższe w obszarze finansów - rachunkowości ( może być również w trakcie studiów)
◾Bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolność analitycznego myślenia
◾Rzetelność i dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
◾Umiejętność pracy pod presją czasu
◾Pozytywne nastawienie do pracy w grupie i wspólnie realizowanych celów
◾Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
◾Dobra znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem
◾Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Polskie Centrum Usług Doradczych jest spółką doradztwa podatkowego ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa