Asystent/-ka działu handlowego

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Nr referencyjny: HRO/EA/2019

Zakres obowiązków:

• Wsparcie w koordynacji spotkań biznesowych z klientami, dostawcami i partnerami firmy;

• Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert/umów/prezentacji;

• Współtworzenie planów biznesowych;

• Nadzór nad obiegiem dokumentów;

• Dbanie o odpowiednią komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie badania satysfakcji pracowników i Klientów firmy;

• Monitorowanie poziomu jakości usług świadczonych dla Klienta;

• Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych (HR/Finanse);

• Praca z system CRM - 4D oraz systemem Comarch Optima.

Wymagamy:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Mile widziane doświadczenia w obszarze administracji;

• Samodzielność, otwartość, komunikatywność;

• Efektywność w działaniu.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowa o pracę;

• Benefity m.in: prywatna opieka medyczna, owocowe wtorki;

• Różnorodność zadań;

• Szkolenia wprowadzające;

• Możliwość rozwoju w ramach organizacji;

• Pracę w zgranym zespole #HROdzina!

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.