Polargos Sp. z o.o.

Asystent/ka dyrektora sprzedaży i marketingu

Od: Polargos Sp. z o.o.

Miejsce Pracy: Warszawa-Miedzeszyn (Wawer), ul. Deptak 17

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • analizowanie sprzedaż, monitorowanie rynku
  • negocjacje handlowe, ustalanie cen
  • koordynacja działu sprzedaży
  • wprowadzanie nowych produktów
  • kontakty z obecnymi klientami w celu rozwiązywania ich bieżących potrzeb
  • pomoc w przygotowywaniu prezentacji i raportów

Wymagania:

  • EXCEL - doświadczenie w pracy i dobra znajomość
  • zorientowanie na cele, talent kupiecki i negocjacyjny
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki biznesowe lub politechniczne)
  • angielski poziom minimum B2

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie