Asystent/ka ds. sprzedaży i obsługi biura

Stone Group Sp. z o.o

01-303 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Stone Group Sp. z o.o. lider w montażu elewacji klinkierowych i sprzedaży płytek i cegieł ręcznie formowanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ( Bemowo)

Zadania:

• obsługa Klienta

• przygotowywanie ofert handlowych,

• nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień,

• koordynacja działań sprzedażowo – logistycznych

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

• monitorowanie potrzeb handlowych obecnych klientów,

• wystawianie faktur sprzedaży

• prowadzenie gospodarki magazynowej

Wymagania:

• szybkość uczenia się,

• wykształcenie minimum licencjat,

• nastawienie na sprzedaż

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• umowa o pracę

• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Prezentacja firmy

Stone Group działa na rynku materiałów budowlanych od 2013 roku jako dys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa