Asystent/ka ds. Rozliczeń - rekrutacja online

HRK S.A.

Legionowo, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, polskliej firmy działającej w obszarze budownictwa i nieruchomości, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. RozliczeńMiejsce pracy: Legionowo

Zadania:

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie;
  • rozliczanie faktur z budowy;
  • zapewnienie wsparcia w procesie archiwizacji dokumentów;
  • bieżące wsparcie pracowników biura zarządu;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • prace administracyjne;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (asystenckim);
  • doświadczenie związane z archiwizacją dokumentów;
  • zainteresowanie branżą budowlaną/nieruchomości;
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel);

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne watrunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • pracę w profesjonalnym i wspierajacym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.