Asystent/ka ds. rekrutacji międzynarodowej

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force

Opis stanowiska pracy

Twoja Szansa w  OTTO Work Force !
Poszukujemy  osoby  energicznej, charyzmatycznej oraz lubiącej kontakt z innymi.
Sprawdź czy do nas  pasujesz!

Miejsce pracy: Białystok

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

JAKO CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU BĘDZIESZ:

  • Wsparcie w procesie rekrutacji pracowników tymczasowych
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami,
  • Weryfikacja umiejętności językowych kandydatów,
  • Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym,
  • Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski

CO OFERUJEMY?

  •  Umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy (w godz. 9-17),
  • Opanujesz sztukę komunikacji z klientem,
  • Poznasz narzędzia rekrutacyjne,
  • Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy.

Wymagania

  • Lubisz kontakt z ludźmi,
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
  • Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie,
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Nie czekaj! Dołącz do nas i pomóż innym w znalezieniu wymarzonej pracy!

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Administracja / Sekretariat , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Obsługa klienta