Asystent/ka ds. obsługi gwarancyjnej

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych w Unihouse S.A. - fabryka domów modułowych w szkielecie drewnianym. Obecnie poszukujemy kandydata/ki do Działu Serwisu Obsługi Gwarancyjnej Budów na stanowisko:

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie kierownika działu w obsłudze administracyjno-księgowej, m.in.:

  • Kontrola kompletności, wprowadzanie i rozpisywanie faktur działu do systemu
  • Skanowanie i wprowadzanie do systemu CRM protokołów przeglądu oraz usunięcia wad
  • Przygotowywanie raportów dotyczących serwisowanych budów na podstawie danych z CRM
  • Współpraca z innymi działami w Grupie Unibep

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego, wskazane wyższe
  • Dobrej znajomości MS Word i MS Excel; znajomość MS Dynamics AX (Axapta) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Warunki pracy:

  • Godziny pracy 7.00-15.00
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miejsce pracy Bielsk Podlaski
  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy