Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań związanych z oferowanym stanowiskiem będzie należało:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
  • koordynacja obiegu dokumentów księgowych
  • dekretowanie/księgowanie faktur i wyciągów bankowych
  • uzgadnianie sald z kontrahentami
  • archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania

  • student/ka wyższej uczelni na kierunku rachunkowość / finanse lub pokrewne
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość systemu finansowo-księgowego SŁONIE firmy MIESZCZANIN będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Apart – Zarządzanie Nieruchomościami działa na rynku nie­ru­cho­mo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż