Asystent/-ka ds. finansów z niderlandzkim

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Asystent/-ka ds. finansów z niderlandzkimMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Dbanie o poprawność i terminowość transakcji finansowych,
  • utrzymywanie kontaktu z międzynarodowymi klientami,
  • przygotowywanie raportów finansowych,
  • stała współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość j. niderlandzkiego na poziomie co najmniej B1,
  • dobry j. angielski (co najmniej B1/B2),
  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku i stałego podnoszenia kompetencji,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole i priorytetyzowania zadań,
  • zainteresowanie obszarem finansów/księgowości.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności językowych,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia zagraniczne,
  • pakiet szkoleń podnoszących wiedzę oraz rozwijających kompetencje miękkie (platforma e-learningowa).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.