Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pasjonata /-tki aktywności e-marketingowej. Będziesz zajmować się aktualizacją naszych witryn (praca z CMS-em), zajmiesz się publikacją naszych szkoleń na zewnętrznych serwisach, będziesz realizować kampanie e-mailigowe oraz powiadomień push, zadbasz o obecność naszych marek w mediach społecznościowych (m.in. FB, Linkedin) , przygotujesz artykuły i informacje prasowe związane ze szkoleniami (content marketing). Praca i zadania będą bardzo ciekawe i inspirujące.

Oferujemy:

  1. Możliwość współtworzenia i realizacji komunikacji marketingowej jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek szkoleniowych w Polsce.
  2. Umowę o pracę (1/2 etatu) po okresie próbnym.
  3. Podniesie i zdobycie nowych kompetencji, dzięki uczestnictwu w naszych szkoleniach.
  4. Możliwość awansu i rozszerzenia współpracy.

Wymagania

Szukamy osoby:

  1. Energicznego pasjonata / -tki marketingu internetowego.
  2. Dobrze zorganizowanej.
  3. Rzetelnej i punktualnej.
  4. Otwartej na rozwój swoich kompetencji.

Prezentacja firmy

B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 -mce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 100PLN - 1 250PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa. Uczestnictwo w szkoleniach.
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce