Asystent/ka Biura z z językiem angielskim

Malon Group Sp. z o.o.

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group

Należy do Grupy Kapitałowej AQUILA CAPITAL INVESTMENT.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami.

Poszukujemy osoby do pracy w biurze we Wrocławiu na stanowisku:

Asystent/ka Biura z językiem angielskim

Zadania:

  • wsparcie administracyjne w zakresie zarządzania portfelem projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • tłumaczenie tekstów, dokumentacji i korespondencji na / z języka angielskiego
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bieżąca komunikacja z klientami i kontrahentami firmy oraz z instytucjami zagranicznymi,
  • wyszukiwanie, weryfikowanie informacji w Internecie,
  • inne bieżące zadania związane ze specyfiką działalności firmy.

Wymagania

  • b. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy,

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wsparcie i pomoc podczas okresu próbnego,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja