Asystent/ka administracji - Recepcjonista/ka

Trenkwalder

Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • dbanie o poprawny obieg dokumentacji, rejestracja dokumentacji w systemie, archiwizacja dokumentacji,
  • obsługa sekretariatu (odbieranie telefonów, poczty, obsługa pracowników i kandydatów),
  • pomoc w rekrutacji (umawianie kandydatów, potwierdzanie obecności, działania w social mediach),
  • zamawianie odzieży, artykułów reklamowych, taksówek,
  • umawianie spotkań, rezerwacja sal konferencyjnych,
  • organizowanie usług i zakupów na potrzeby biura,
  • wsparcie dla HR i Management Teamu,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania stanowiska:
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną, swobodną komunikację,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • skrupulatność, samodzielność, dokładność,
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • przejrzysty system premiowy,
  • opiekę medyczną,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia stanowiskowe.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy