Asystent działu sprzedaży

Serwnet Sp. z o.o.

01-473 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży IT, która od prawie 20 lat zajmuje się sprzedażą oraz wdrażaniem systemu Symfonia. Do naszych największych klientów należą m.in. DUKA oraz COMP SA.

Poszukujemy asystenta działu sprzedaży, który wesprze naszych handlowców w codziennych obowiązkach.

Z chęcią pomożemy Ci w rozwoju i nauczeniu się zawodu handlowca w jednej z najbardziej rozwojowych i zarobkowo atrakcyjnych branż.

Zakres obowiązków:
Wykorzystanie narzędzi internetowych do poszukiwania informacji i budowania bazy klientów.
Przygotowywanie ofert.
Utrzymywanie kontaktu z klientami.
Nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami.

Wymagamy:
Doświadczenie w kontakcie z klientem.

Oferujemy:
Stałe wynagrodzenie.
Premie uznaniowe.
Możliwość awansu.
Naukę pod okiem doświadczonych kolegów.
Łatwy dojazd z centrum Warszawy (ok. 20 min.)

Prezentacja firmy

Sprzedaż, wdrożenia i szkolenia oraz stałe wsparcie Systemu Zarządzania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi