Asystent Działu Sprzedaży /Analityk Sprzedaży

OTTO Work Force

WARSZAWA, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WARSZAWA

OTTO Work Force Solutions Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta - światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych – w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Oferujemy umowę o pracę na cały etat.

Zadania:

• wykonywanie raportów oraz przygotowywanie prognoz i prezencji wyników sprzedaży;
• uczestnictwo w procesach przygotowania danych tygodniowych, miesięcznych, budżetu rocznego;
• współpraca z działami Marketingu, Logistyki, Kontrolingu i Księgowości;
• kontakt z klientem, pomoc w przygotowaniu ofert sprzedażowych;
• aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach, koordynacja obiegu dokumentów i informacji;

Oczekiwania:

• bardzo dobra znajomość Excel (zaawansowane formuły, tabele przestawne, wykresy - warunek konieczny);
• bardzo dobra znajomość Power Point;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• wykształcenie wyższe: preferowane kierunki : ekonomia, finanse, nauki ścisłe;
• umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych;
• doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata. Mile widziane doświadczenie w firmie sprzedającej produkty techniczne
• zaangażowanie i samodzielność;

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji rynkowej,
• Dobrą atmosferę i sympatyczny, profesjonalny zespół
• Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta sportowa multisport, bezpłatne obiady, nauka języków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.