Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • wsparcie prac księgowości
  • archiwizacja dokumentacji finansowo-księgowej
  • wystawianie not korygujących
  • pomoc w wyjaśnianiu nieprawidłowości
  • przygotowywanie raportów

WYMAGANIA

  • pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości (staż, praktyki)
  • wykształcenie kierunkowe lub student (finanse/księgowość/rachunkowość/ekonomia)
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do powierzonych zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub 2/3 etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwijania umiejętności praktycznych i zdobycia cennego doświadczenia w księgowości
  • Firma zlokalizowana w odległości 13km od centrum Olsztyna (południowy - zachód)

Ag. zatr. 412
Oferta dot. pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa