Asystent Działu Kadr i Płac

Krościenko nad Dunajcem; Nowy Targ, małopolskie

Biuro Rachunkowe LYSKA sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- Generowanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, cywilnoprawne i in.)
- Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa pracy
- Sporządzanie deklaracji ZUS
- Obsługa portalu e-pue
- Obsługa systemu e-pracownik

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole
- Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności ogłaszamy nabór kandydatów na stanowisko...

Asystent Działu Księgowości

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych na Podhalu, wysoko notowanym na portalu iKsięgowość24 prowadzonym przez firmę Comarch. Posiadamy oddziały w Nowym Targu, Zakopanem i Krościenku nad Dunajcem. Zajmujemy się obsługą księgową i kadrową przedsiębiorstw oraz doradztwem podatkowym, personalnym i gospodarczym przy zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja