Opis stanowiska pracy

Jaga Polska Sp. z o.o. oddział Belgijskiej firmy Jaga w Polsce

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisko:

Asystent działu handlowego

Miejsce pracy: Warszawa, Saska Kępa

OBOWIĄZKI ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM:

  • Koordynacja sprzedaży
  • Koordynacja zamówień i dostaw towarów
  • Współpraca z firmami przewozowymi
  • Nadzór nad magazynem
  • Współpraca z handlowcami
  • Kontakt z klientem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność pracy z dokumentami i dobra organizacja pracy biurowej
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków
  • Zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość programu RAKS
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w młodym, miłym i prężnym zespole
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o ogólnoświatowym zasięgu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jaga Polska Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja