Asystent ds. zakupów

Work Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Analiza danych
• Tworzenie raportów
• Badania rynku
• Uaktualnianie cen w bazie danych
• Wprowadzanie kontraktów do systemu SAP
• Tworzenie bazy dostawców zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• Współpraca z wewnętrznymi z zewnętrznymi kontrahentami

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
• Dobra znajomość obsługi MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
• Mile widziana znajomość systemu SAP
• Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność, komunikatywność

Oferujemy:

• Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Atrakcyjny pakiet benefitów (Opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków)

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie