Asystent ds. wsparcia klienta korporacyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stawka 18,30 zł/h brutto w oparciu o umowę-zlecenie
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju w firmie/ banku o solidnej pozycji na rynku
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8:00-16:00 i 10:00-18:00)
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport)

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera (przede wszystkim zaawansowana wiedza z zakresu pakietu Office)
  • Dokładność, sumienność, skrupulatność, zdolność organizacji siebie w czasie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z administracją
  • Dyspozycyjność od zaraz

Zadania:

  • Wsparcie doradców klienta w zakresie przygotowywania zaświadczeń, audytów, opinii bankowych, potwierdzeń transakcji
  • Księgowanie, zakładanie lokat
  • Generowanie wyciągów bankowych
  • Zakładanie oraz modyfikowanie folderów Klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials