Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników tymczasowych dla jednego z Klientów na stanowisko:

Asystent ds. transportu kurierskiego

Łódź-Teofilów

OFERUJEMY:

  • początkowe zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie,
  • stawkę godzinową 15,50 zł oraz premię uznaniową oraz regulaminową,
  • pracę w godz. 7.00-15.00 - wolne weekendy,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie kurierskiej,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • karta Fit Sport, system poleceń pracowników, ubezpieczenie NNW,

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozliczanie kurierów i klientów,
  • wprowadzanie danych z listów przewozowych do systemu,
  • tworzenie raportów, zestawień (w programie Excel),
  • współpraca z kurierami i innymi działami firmy,
  • inne bieżące zadania wynikające z funkcjonowania biura,

Oczekujemy:

  • umiejętności planowania oraz dobrej organizacji pracy
  • znajomości programu Excel,
  • motywacji do pracy oraz zaangażowania w powierzone zadania,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A w obecnym kształcie powstała w listopadzie 2002 r. W dniu 20... lutego 2004 r. wpisana została pod numerem 493 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Jest polską firmą, z siedzibą w Łodzi, która z roku na rok poszerzała zakres usług i zasięg terytorialny. W lutym 2009 r. otwarty został oddział w Warszawie, następnie poszerzyliśmy obszar działania o Piotrków Trybunalski, a we wrześniu 2012 r. otwarty został również oddział w Rawie Mazowieckiej. Dla naszych stałych Klientów realizujemy również krótkoterminowe projekty o zasięgu ogólnopolskim. Stopniowo, od 2004 r., wprowadzana była usługa rekrutacji stałych pracowników, do której bardzo rzetelnie się przygotowaliśmy. Obecnie jest to drugi równorzędny obszar naszej działalności.

Od pierwszego kontraktu na wynajem pracowników tymczasowych priorytetem była jakość obsługi naszych Klientów i Pracowników oraz rzetelna komunikacja. Nigdy nie przestaliśmy pamiętać, że sukces Agencji zależy od tego, czy Klienci będą chcieli korzystać z naszych usług, a Pracownicy podejmować u nas zatrudnienie. Nie składamy obietnic, jeśli nie mamy pewności wywiązania się z nich, a Pracownicy w momencie zatrudnienia otrzymują kompletną wiedzę o zasadach pracy w Agencji. Bardzo rzetelnie wywiązujemy się z naszych zobowiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Logistyka