Asystent ds. Spedycji Międzynarodowej

JAS-FBG S.A.

Sokółka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • wsparcie spedytorów w realizacji transportów międzynarodowych całopojazdowych, a w tym m. in.: wpisywanie zleceń do programu spedycyjnego, awizowanie załadunków i rozładunków
  • kontrola przebiegu procesów transportowych
  • ponoszenie odpowiedzialności za prawidłowość i kompletność przyjmowanego zleceń
  • kontakt z kierowcami i utrzymywanie współpracy z filiami i spółkami grupy kapitałowej

Wymagania

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze spedycji, transportu i logistyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny - pracownicy Działu Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej codziennie wykorzystują ten język w swojej pracy
  • zaangażowanie, motywacja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • możliwość nauki języków obcych na platformie Etutor
  • szkolenia specjalistyczne

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi