Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy:

Asystent ds. śniadań

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość funkcjonowania kuchni / bufetu,
- aktualna książeczka sanepidowska,
- wykształcenie średnie / zawodowe,
- umiejętność dobrego zarządzania czasem i pracą pod presją czasu,
- schludny wygląd i przestrzeganie zasad higieny osobistej,
- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym.

Zakres obowiązków:

- serwowanie śniadań,
- bieżąca kontrola bufetu, sali śniadaniowej i zaplecza,
- bieżąca kontrola stanu magazynowego i procedur HCCP,
- przygotowanie bufetu i zaplecza do serwisu,
- sprzątanie zaplecza bufetowego.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub zlecenie,
- dodatkowe benefity,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
- terminowe wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznym zespole, w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka