Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Asystent ds. rozliczeń

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Moszna Parcela koło Pruszkowa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Numer ref. AGR/MPP

Czas pracy:

-system zmianowy 6:00-14:00 lub 7:00-15:00,

-od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:

-wsparcie działu rozliczeń,

-rozliczanie przesyłek,

-uzupełnianie danych w raportach.

Wymagania:

-komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

-orientacja na jakość pracy(szczegółowość , dokładność),

-umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,

-znajomość Excel na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

-możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej,

-miłą atmosferę pracy.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.