Asystent ds. Rekrutacji

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: jedna z lokalizacji - Lublin, Opole, Gdańsk

Posiadasz wiedzę z zakresu rekrutacji, selekcji, pośrednictwa pracy?

Cechuje Cię komunikatywność? Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku i lubisz zdobywać nową wiedzę i umiejętności? Jeśli na wszystkie z pytań odpowiedziałeś/aś ’TAK’, zapraszamy Cię do aplikowania! ?

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Wsparcie rekruterów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Możliwość samodzielnej pracy na konkretnym projekcie rekrutacyjnym
  • Wstępna selekcja aplikacji Kandydatów
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości j. angielskiego w stopniu min. B2
  • Samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności i optymizmu w działaniu
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w branży HR
  • Stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Pakiet szkoleń wstępnych, a także bieżące wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

Aplikacje:

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ

Numer referencyjny: AR/AIR/21

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja