Asystent ds rekrutacji w Agencji Pracy Tymczasowej

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds rekrutacji w APT FallWork

Obowiązki:

  • koordynacja zatrudnionych pracowników
  • prowadzenie dokumentacji
  • rekrutacja oraz zatrudnianie pracowników tymczasowych
  • kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz Pracownikami
  • inne prace zlecone przez Kierownika oddziału
  • publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity
  • trzymiesięczny okres wdrożeniowy, a następnie możliwość awansu
  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • praca w centrum
  • wolne weekendy
  • praca od pon. do pt. 09:00-17:00
  • praca od zaraz
  • wyjazdy integracyjne

Wymagania:

  • nastawienia na realizację zadań- możliwość awansu i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i szybkości w działaniu
  • dyspozycyjność od zaraz- warunek konieczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.