Asystent ds. raportowania

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Bankowość

Opis stanowiska:

  • Raportowanie wyników sprzedaży w zestawieniu ilościowym, rentowności oraz efektywności
  • Monitorowanie oraz analizę odchyleń w odniesieniu do ustalonych planów finansowo-sprzedażowych
  • Analiza produktów pod względem przychodów, kosztów, rentowności oraz realizacji planowanych założeń finansowo-sprzedażowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel 2010, m.in. w zakresie: tworzenia tabel przestawnych, używania zaawansowanych funkcji (np. WYSZUKAJ.PIONOWO, ADR.POŚR, PRZESUNIĘCIE, SUMA.WARUNKÓW), układania danych pod raporty i wykresy, tworzenia i formatowania wykresów)
  • Dobra znajomość VBA, m.in.: Importowanie danych z innych źródeł (inny plik Excel, CSV), tworzenie formatek do importu danych, generowania raportów)
  • Mile widziana znajomość tematyki raportowania i umiejętność tworzenia wykresów/ dashboardów/ kokpitów biznesowych
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz nowych umiejętności
  • Umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Opiekę Konsultanta Cyclad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.