Asystent ds. Personalnych

Work Service S.A.

Płońsk, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Płońsk

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Pomoc w zakresie obsługi kadrowej
    i administracyjnej pracowników,
  • Realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie),
  • Obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia,
  • Administracja dokumentacją personalną,
  • Pomoc aktualizacji systemów HR-owych o dane pracowników – zatrudnianie nowych pracowników, zmiany etatów, urlopy, zmiany stanowisk itp.,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi Work Service w zakresie przygotowania dokumentów itp.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Zainteresowania tematyką HR oraz chęć do nauki,
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Pozytywnego nastawienia i proaktywnego podejścia do zadań,
  • Dobrej znajomości programów MS Excel, Word oraz PowerPoint,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w doświadczonym i zgranym zespole specjalistów HR,
  • Swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.