Asystent ds. handlowych

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper z branży mieszkaniowej

Opis stanowiska

  • Administracyjna obsługa biura w Krakowie
  • Bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Prezentacja ofert
  • Raportowanie sprzedaży
  • Kompletowanie dokumentów do umów
  • Pomoc przy organizacji pracy biura

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy handlowca
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży mieszkań
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Język angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, uporządkowanie, skrupulatność, sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości i otwartości na nowe zadania
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page