Asystent ds. Dokumentacji w dziale Badań i Rozwoju

Pharmacy Laboratories

04-830 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca będzie polegała na nadzorowaniu aktualności i zgodności z prawem dokumentacji i produkowanych na podstawie tej dokumentacji suplementów diety. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie certyfikatów jakości, wykonywania analiz jakościowych produktów, bieżącą współpracę z laboratorium, dostawcami i odbiorcami firmy.

Wymagania

znajomość języka angielskiego - mile widziana
biegła znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel lub analogiczny
umiejętność logicznego myślenia, w tym biegłe wykonywanie podstawowych
zadań matematycznych (wyliczanie ilości surowca wg. receptury, itp.)
tzw. "lekkie pióro" (poprawna polszczyzna, ortografia i interpunkcja)
wysoka kultura osobista
umiejętność dobrej organizacji pracy
skrupulatność i rzetelność w pracy
czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma produkująca suplementy diety i kosmetyki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia