ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent ds. celnych

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia bezpośrednio w trakcie studiów/ kursu
  • Realna możliwość awansu po zdobyciu doświadczenia i uprawnień
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w branży

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (logistyka, administracja celna lub pochodne)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Status osoby ubiegającej się o wpis na listę agentów celnych
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Znajomość oprogramowania MS Office

Zadania:

  • Kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentów celnych
  • Obsługa systemów komputerowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials