Asystent Doradcy Serwisowego

Jan Wójcik Auto Krak

Kraków, małopolskie

„Auto Krak” - Autoryzowany dealer samochodów marki Fiat i Fiat Professional,

poszukuje pracowników na stanowisko:

Od: Jan Wójcik Auto Krak
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość budowy samochodów,
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami

Główne obowiązki:

  • Obsługa klientów w Dziale Biura Serwisu
  • Nadzór nad przebiegiem procesu naprawy
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw
  • Współpraca z pracownikami hali warsztatowej w zakresie realizowanych zleceń
  • Pomoc w obsłudze magazynu części
  • Realizacja usługi door to door

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Interesującą pracę w młodym i energicznym zespole,