Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta biurowego odpowiedzialna będzie za:

  • bieżące prowadzenie korespondencji - odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej
  • archiwizacja dokumentów,
  • pisanie pism biurowych
  • analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych,
  • przeszukiwania i analizy biuletynu zamówień publicznych,
  • przygotowania ofert o specyfice zamówień publicznych
  • pomoc w przygotowaniu opracowywanych przez biuro projektów - na każdym szczeblu jego realizacji
  • wysyłkę i dostarczanie osobiste korespondencji
  • prowadzenie kalendarza zadań biura projektowego

Oferujemy pracę w twórczym zespole, życzliwych ludzi.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość pakietu biurowego office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • posiadanie prawo jazdy kat B
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD ( autoCAD, BricsCAD)

Poszukujemy osoby komunikatywnej, dyspozycyjnej, kreatywnej.

Prezentacja firmy

ROBIMART Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku projektowym od g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria