Asystent Biurowy w Banku

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od ponad 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2019 roku w plebiscycie Great Place to Work.

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/tki w Banku. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem korespondencji kanałami elektronicznymi, rejestracją i obsługą dyspozycji, dbaniem o właściwy obieg dokumentów oraz ich weryfikację, uzupełnianiem bazy danych, informowaniem pracowników firmy o produktach i procedurach, testowaniem aplikacji, profesjonalną telefoniczną obsługą klienta wewnętrznego.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Doskonałą lokalizację - Warszawa Centrum (Rondo ONZ),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16/9-17,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz (40h/ tydzień),
  • Zorganizowanie i samodzielność w działaniu,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Najważniejsza jest dla nas Twoja osobowość! Wszelkich umiejętności jesteśmy gotowi Cię nauczyć, nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, dlatego nie wahaj się i aplikuj!

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse