Asystent /Asystentka Działu Personalnego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Co z nami zyskasz?

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na terenie Lublina,
  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością stałej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Wsparcie przy nadzorze nad terminowością badań lekarskich poprzez m.in. wystawianie skierowań, umawianie badań,
  • Przygotowywanie i administrowanie dokumentacji kadrowej ( umowy, aneksy, akta osobowe Pracowników),
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych.

Jeśli...

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR,
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, rzetelną oraz potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem pracy,
  • Ukończyłeś/-łaś kursy lub szkolenia związane z Prawem Pracy oraz Ochroną Danych Osobowych (mile widziane),
  • Ponad to jesteś osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania

To właśnie Ciebie szukamy! Aplikuj, by móc się rozwijać!!!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 723 193 137 lub przesłania CV. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: ADP/05/2020/LUB/KO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.