Asystent/Asystentka działu HR - rekrutacja online

warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent/Asystentka działu HR.

Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Włochy).

Wymagania

Zakres obowiązków:

· Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

· Wprowadzaniem danych do systemu kadrowo-płacowego

· Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy

· Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych

· Pomoc w projektach z zakresu miękkiego HR

Oczekiwania od Kandydatów:

· Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku

· Wyższego wykształcenia

· Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1/B2)

· Dobrej znajomości pakietu MS Office

· Doskonałej organizacji pracy

Oferujemy:

· Pracę na cały etat

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Benefity (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

· Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja