Opis stanowiska pracy

Dołączając do nas zyskujesz:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • stałe godziny pracy: od 7:45 do 15:45
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami
  • wewnętrzny parking dla naszych pracowników

Lokalizacja: Szczecin Dąbie - bez problemu dojedziesz do nas komunikacją miejską

Do Twoich zadań będzie należało:
  • organizowanie pracy sekretariatu (w tym praca z dokumentacją)
  • obsługa telefonu oraz poczty elektronicznej, a także osób pojawiających się w biurze
  • organizowanie wyjazdów (np. rezerwacja hotelu) oraz eventów firmowych

Jedyne czego oczekujemy to:
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku (np. recepcja hotelowa)

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja Publiczna , Praca Biuro / Dokumentacja