Opis stanowiska pracy

Firma inżyniersko - projektowa zatrudni młodą, energiczną osobę na stanowisko asystenta architekta.

Do zadań asystenta architekta należeć będzie opracowanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych i technicznych pod kierunkiem starszego projektanta oraz samodzielnie.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole.

Wymagania

Wymagania podstawowe:
- ukończone studia
- biegła znajomość Autocad (znajomość Revit lub Archicad będzie dodatkowym atutem)
- umiejętność tworzenia wizualizacji w programie sketchup
- komunikatywność
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (słownictwo specjalistyczne nie jest wymagane)

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura