Asystent Architekta ze znajomością ArchiCAD

05-077 Warszawa, mazowieckie

Z500 Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Z500, Designer TEAM poszukuje kandydata na stanowisko:

MŁODSZY ARCHITEKT

OPIS STANOWISKA:

#opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych
#podejmowanie decyzji dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych
#koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach projektów i w trakcje budowy
Obsługa klienta i doradztwo

Praca zdalna oraz na miejscu:
ul. Trakt Brzeski 35 (I piętro)
05-077 Warszawa

Wymagania

WYMAGANE KOMPETENCJE:

wykształcenie wyższe architektoniczne
bardzo dobra znajomość Archicada wersje 16-22
mile widziana znajomość programów graficznych (Illustrator, Sketchup, PhotoShop, Ms office),
umiejętność pracy zespołowej
komunikatywność
otwartość na nowe wyzwania

Z500 to nowoczesna ,międzynarodowa firma architektoniczna specjalizująca się w... projektowaniu i realizacji domów. Projekty gotowe marki Z500 wyróżnia atrakcyjny design, praktyczne rozwiązania, profesjonalne wsparcie ekspertów oraz społeczność budujących. Zaprojektowane domy powstają z naciskiem na ekonomikę budowy, energooszczędność, estetykę i użyteczność w codziennym życiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Architektura , Praca Budownictwo / Praca na budowie