ASYSTENT ADMINISTRATORA KONTRAKTU

PowerChina

Nowa Sól, Wężyska - Chlebowo, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowa Sól (woj. lubuskie)/ Wężyska-Chlebowo (woj. lubuskie)

Prezentacja firmy:
Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Opis stanowiska pracy:

• Wsparcie Administratora Kontraktu,
• Prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi, Inżynierem Kontraktu, Podwykonawcami, Usługodawcami i Dostawcami
• Prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z realizowanym Kontraktem
• Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów dot. Realizacji zadania – prowadzenie biura Kontraktu/Budowy
• Przygotowywanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych z postępu prac na budowie
• Ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
• Wysyłanie i odbieranie listów na poczcie, zamawianie kuriera
• Obsługa serwera i skrzynki pocztowej

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
• Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
• Wysoką kulturę organizacyjną

Mile widziane CV w j. polskim i j. angielskim
Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (licencjat)
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej
• Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową/ biurową
• Doświadczenie w przygotowywaniu raportów, mile widziane budowlanych
• Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem.

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja Publiczna