Asysten działu handlowego

Conecta Sp. z o.o.

02-295 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

do głównych obowiązków należą:
- Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień
- Aktywne wsparcie sprzedaży działu handlowego
- Procedowanie zamówień
- Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- Telefoniczny kontakt z kontrahentami i potencjalnymi klientami

Wymagania

wymagania:
- Znajomość pakietu MSOffice,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia Handel
- Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Lider w branży środków ochrony pracy. <br/>Importer i dystrybutor wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi