Associate Finance z językiem niemieckim

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie i monitorowane zamówień
  • Administracja bazy danych
  • Prace administracyjne na stanowisku pracy
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami i dostawcami
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz
  • Współpraca z innymi działami, dostawcami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (lub student 4-5 roku)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego min. B2
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego, min. B2
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Otwartości na nowe zadania i wyzwania
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności obsługi MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.