Asset Accounting Specialist

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1185744

Obowiązki:
  • Utrzymywanie dokładnych rejestrów środków trwałych, w tym nabytków, zbyć i amortyzacji
  • Wykonywanie miesięcznych rekonsyliacji kont środków trwałych i rozwiązywanie wszelkich niezgodności
  • Współpraca z zespołami międzylekcyjny w celu zapewnienia zgodności ze standardami i politykami rachunkowości
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych dotyczących środków trwałych
  • Wspieranie inicjatyw poprawy procesów i automatyzacji w dziale księgowości środków trwałych

Wymagania:
  • Dyplom z: rachunkowości, finansów lub pokrewnych dziedzin
  • 2 lata doświadczenia w dziedzinie księgowości (środki trwałe etc.)
  • Znajomość zasad rachunkowości i zarządzania środkami trwałymi
  • Microsoft Excel
  • Język angielski - B2/C1

Mile widziane:
  • Znajomość oprogramowania księgowego ERP
  • Doświadczenie pracy w środowisku korporacyjnym/międzynarodowym

Oferta:
  • Międzynarodowe środowisko
  • Praca dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm globalnie
  • Pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju

---Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa