ASP.NET Developer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1126287

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

ASP.NET DEVELOPER

Lokalizacja: ZDALNIE (raz w tygodniu wyjazd do biura pod Warszawą)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 90 – 100 zł netto/h

Zadania:
  • Tworzenie aplikacji w oparciu o technologie webowe (MVC, bootstrap, javascript, Jquery, HTML5)
- aplikacje wspomagające procesy produkcji oraz raportowanie produkcji;
- aplikacje raportujące procesy kontroli jakości do centrali firmy
  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych z przedstawicielami lokalnego biznesu.
  • Ciągły nadzór nad procesem wdrażania oprogramowania w firmie.
  • Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne z wykorzystaniem technologii Xamarin, WEB API, ASP.Net MVC, MS SQL.

Wymagania:
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku developera.
  • Znajomość technologii: bootstrap, javascript, jQuery, HTML5, Xamarin, WEB Api, ASP.Net MVC, MS SQL.
  • Doświadczenie w projektach dotyczących aplikacji webowych
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca zdalna
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland