Area Sales Manager

Warszawa lub Poznań, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą na podległym regionie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa marka odzieżowa z segmentu casual.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w rejonie.
  • Rekrutacja, zarządzanie i rozwój podległego zespołu, w tym Kierowników Sklepów,
  • Realizacja budżetu sprzedaży i optymalizacja kosztów w podległym regionie,
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy podległych sklepów,
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Analiza rozwoju rynku w obszarze sprzedaży.

Profil kandydata

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny,
  • Naturalny lider, zdolny do motywowania i rozwoju zespołu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zorientowanie na wyniki,
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie z zasadami i procedurami,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Silny kompetencyjnie oraz zgrany zespół współpracowników oraz podwładnych,
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie